Ogłoszenia Duszpasterskie 25.06.2023

 1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkolnictwo katolickie naszej archidiecezji.
 2. Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, patronów katedry i miasta Poznania w czwartek, 29 czerwca . Msze św.w naszym kościele o godz. 7:00, 9:00 i 18:00. Ofiary zbierane na tace podczas Mszy św. tego dnia są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Uroczysta Msza św. odpustowa w katedrze poznańskiej o godz. 10:00.
 3. I sobota miesiąca. Msza św. o godz. 7:00 w int. Żywego Różańca, Apostolstwa M.B. Patronki Dobrej Śmierci i Ojczyzny. Nabożeństwo I Sobót o godz. 7:30.
 4. W podziękowaniu wszystkim organizatorom, darczyńcom i osobom, które w jakikolwiek sposób włączyły się w organizację festynu parafialnego w ich intencji zostanie odprawiona Msza św. w przyszłą niedzielę o godzinie 00.                                                          
 5. Nabożeństwo czerwcowe codziennie w łączności ze Mszą św. o godz. 18:00.
 6. Parafia organizuje autokarową pielgrzymkę w Bieszczady w dniach od 25 do 29 września br (poniedziałek – piątek). W programie Przemyśl, Kalwaria Pacławska, Krasiczyn, Komańcza, Strachocina, Solina, Wadowice, Lesko. Bliższe informacjew zakrystii i gablocie. Koszt 1450 zł + wstępy 280 zł. Zapisy w zakrystii. Osoby, które się zapisały są proszone o odbiór w zakrystii formularzy i wpłatę do końca czerwca I raty 450 zł.
 7. Od przyszłej niedzieli, 2 lipca, w lipcu i sierpniu Msze św. niedzielne wg porządku wakacyjnego tzn. o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.
 8. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy każdego z Was chociaż na małą chwilę raz w tygodniu.
 9. Dzieciom, młodzieży i wszystkim przybywającym na wakacjach i urlopach życzymy dobrego czasu i wypoczynku. Pamietajcie o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie.
 10. Z okazji 40 rocznicy pierwszego pobytu Św. Jana Pawła II w Poznaniu w naszym kościele jest wystawa poświęcona pontyfikatowi tego wielkiego Polaka. Zachęcamy do jej zwiedzania. Przy wyjściu z kościoła są foldery dotyczące wystawy i dwumiesięcznik „Trwajcie w Miłości” z bardzo ciekawym artykułem dotyczącym fenomenu Jana Pawła II. Zachęcamy do nabywania za dobrowolna ofiarą do skarbony.
 11. Prasa katolicka pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki z komentarzami do czytań na lipiec, Gość Niedzielny, Trwajcie w Miłości, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.

                                                                                          

Ks. proboszcz Janusz Molewski