Ogłoszenia Duszpasterskie 20.11.2022

 1. Dzisiaj:
  Uroczystoć Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Ostatnia Niedziela roku liturgicznego.
  Trzecia niedziela miesiąca – ofiary składane podczas Mszy św. na tace zostaną przeznaczone na inwestycje parafialne (prace ziemne na cmentarzu, remont domu katechetycznego).
  – Duszpasterstwo Młodzieży po wszystkich Mszach św. rozprowadza ciasto, zebrane ofiary zostaną przeznaczone na organizację wyjazdu młodzieży do Rzymu w weekend majowy przyszłego roku
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich, przygotowujących się do I Komunii św. w środę o godz. 19:00 w kościele.
 3. W czwartek 24 listopada przypada 48 rocznica poświęcenia naszego kościoła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dziękczynnej podczas Mszy św. o godz. 18:00.
 4. Osoby poświęcone Matce Bożej zapraszamy w piątek, 25 listopada po Mszy św. wieczornej o godz. 18:00. Konferencja i wspólna adoracja.
 5. Duszpasterstwo mężczyzn zaprasza na różaniec w piątek o godzinie 20.30 w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej, po różańcu wykład na temat: „Współczesne zagrożenia duchowe”. Prowadzący ks. Jerzy Molewski, chrystusowiec.
 6. Małżeństwa przeżywające jubileusze  5, 10, 15, 20 i  25 lecia zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w sobotę o godz. 15:00. Przed Mszą św. od godz. 14:30 możliwość spowiedzi
 7. Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. połączona z poświęceniem książeczek do nabożeństwa i medalików w sobotę o godz. 16:00. Książeczki do nabycia w zakrystii.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i Podczas Mszy św. o godz. 11:00 poświęcenie wieńcy adwentowych. Już dzisiaj zapraszamy na roraty, które będą odprawiane codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 6:30. Po roratach zapraszamy dzieci z rodzicami na śniadanie w domu parafialnym. W soboty zapraszamy dorosłych na Msze św. roratnią godz. 7:00.
 9. Różaniec za zmarłych w listopadzie codziennie o godz. 17:30.
  wymienianki listopadowe składamy do skarbony przy ołtarzu.
  wymienianki roczne są przyjmowane w biurze parafialnym.
 10. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.
 11. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik dla dzieci. Dwumiesięcznik Miłujcie się.
 12. Odszedł do wieczności nasz parafianin:
  – Śp. Stanisław Puciłowski, mieszkał przy ul. Andrychowskiej. Jego pogrzeb odbył się w piątek na naszym cmentarzu.

  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

   

Ks. proboszcz Janusz Molewski