Ogłoszenia Duszpasterskie 18.09.2022

 1. Dzisiaj:
 • Trzecia niedziela miesiąca. Ofiary składane na tace podczas Mszy św. są przeznaczone na inwestycje parafialne. Remont dolnej części domu parafialnego.
 • Wspomnienie Św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży. Msza św. o godz. 18:00 wg formularza o Św. Stanisławie Kostce.
 • Imieniny Ks. Abpa Metropolity Stanisława Gądeckiego. Msza św. w jego intencji w poniedziałek, 19 września o godz. 10:00. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
 1. Ministrantów i ich rodziny zapraszamy na Mszę św. z okazji ich patrona, św. Stanisława Kostki w poniedziałek o godz. 18:00. Po Mszy św. spotkanie w domu parafialnym.
 2. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej we wtorek o godz. 19:00 w domu parafialnym.
 3. Oaza młodzieżowa zaprasza w każdy wtorek po Mszy św. wieczornej do domu parafialnego.
 4. Parafialna samolotowa pielgrzymka do Lourdes w najbliższy czwartek. Zbiórka na lotnisku na Ławicy w hali odlotów o godz. 9:45. Wylot o godz. 11:55.
 5. Spotkanie dla młodzieży klas VII, kandydatów do bierzmowania w czwartek, 22 września. Spotkanie z każdym kandydatem będzie indywidualne. Zapisy na konkretną godzinę w zakrystii. Prosimy rodziców młodzieży klas VII o zainteresowanie zapisem dzieci.
 6. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie w każdy piątek o godz. 19:00 w domu parafialnym.
 7. Modlitwa tańcem i tańce hebrajskie, nowa inicjatywa w naszej parafii w każdy piątek o godz. 19:00 w domu parafialnym. Będzie je prowadzić Magdalena z Miśkiewiczów Pawlik, od lat związana z inicjatywą poznańskich muzyków ‘Wielbienie” Poldka Twardowskiego. Zaproszenie jest adresowane dla kobiet i dziewcząt.
 8. Pierwsza po wakacjach próba scholi dziecięcej w piątek 23 września o godz. 16:30. Po próbie krótkie spotkanie z rodzicami dzieci. Zapraszamy chętne dzieci od przedszkola do VI klasy szkoły podstawowej oraz osoby grające na instrumentach lub chcące nauczyć się grać na gitarze.
 9. Męski Różaniec w każdy piątek o godz. 20:30 w kaplicy M.B.Czestochowskiej.
 10. Dzieci pragnące się formować w Oazie Dzieci Bożych zapraszamy w sobotę o godz. 15:00 w domu parafialnym.
 11. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy rodziny do podjęcia jednej godziny dyżuru w tygodniu Kontakt w zakrystii.
 12. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik dla dzieci. Dwumiesięcznik Miłujcie się.

Ks. proboszcz Janusz Molewski