Ogłoszenia Duszpasterskie 16.07.2023

 1. Dzisiaj:
 • Gościmy w naszej parafii wikariusza Sławomira Kostrzewę, z parafii M.B. Wspomożycielki Wiernych ze Swarzędza.
 • Trzecia niedziela miesiąca. Ofiary składane podczas Mszy św. na tace są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 1. Półkolonie w naszej parafii od poniedziałku. Dzieci zbierają się o godz. 8:00 w domu katechetycznym. Udział jest tylko dla dzieci wcześniej zgłoszonych.
 2. W przyszła niedzielę, 23 lipca z racji wspomnienia św. Krzysztofa po wszystkich Mszach św. błogosławieństwo kierowców i święcenie pojazdów mechanicznych.
 3. Msze św. niedzielne w lipcu i sierpniu o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.
 4. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do środy codziennie po rannej i wieczornej Mszy św. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie czynne we wtorek ze względu na wyjazd ks. proboszcza z dziećmi w ramach półkolonii do Wrocławia.
 5. W tym tygodniu ze względu na półkolonie nie odbywa się Franciszkański czwartek.
 6. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy każdego z Was chociaż na małą chwilę raz w tygodniu.
 7. Prasa katolicka pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, Trwajcie w Miłości, Misyjne Drogi, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.
 8. Zachęcamy, szczególnie osoby adorujące w kaplicy Wieczystej Adoracji do Rekolekcji z O. Florianem Racine ze Zgromadzenia Misjonarzy Adoracji Najświętszego Sakramentu od 18 do 20 sierpnia na Świętej Górze w Gostyniu. Bliższe informacje w gablocie na zewnątrz kościoła.
 9. Wszystkim przeżywającym wakacje i urlopy, także dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku. Pamiętajcie o niedzielnej Mszy św.

 

Ks. proboszcz Janusz Molewski