Ogłoszenia Duszpasterskie 16.04.2023

 1. Dzisiaj:
 • Dzisiaj Święto Miłosierdzia Bożego i początek Tygodnia Miłosierdzia
 • Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00 w kościele
 • Ofiary składane podczas wszystkich Mszy św. na tace są przeznaczone na inwestycje parafialne, pokrycie kosztów prac ziemnych na cmentarzu i remont dolnej części domu parafialnego
 1. We wtorek 18.04 o godz. 20:00 odbędzie się spotkanie dla osób,które chcą pomóc w organizacji festynu parafialnego. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą włączyć się w organizację tego wydarzenia.
 2. Spotkanie biblijne w środę o godz. 19:00. Prowadzi ks. prof. Janusz Nawrot.
 3. Duszpasterstwo mężczyzn zaprasza na różaniec i konferencję nt: „ Języki miłości”, wykład Szymona Wytykowskiego. Piątek o godzinie 20.30. Początek w kościele w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Wykład w domu katechetycznym.
 4. Jednodniowy kurs biblijny: „Słowo wypełnienia” w sobotę, 22 kwietnia od godz. 9.30 do 17.00.  Poprowadzi go wspólnota Św. Jana Chrzciciela z Poznania. Kurs jest bezpłatny.  Zapisy i bliższe informacje w zakrystii.
 5. Przyszła niedziela jest w Polsce Niedzielą Biblijną. Rozpoczynamy Tydzień biblijny.
 6. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalny w przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św.
 7. Daninę Diecezjalną można jeszcze składać do skarbony przy bocznej ścianie ołtarzowej.
 8. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy rodziny do podjęcia jednej godziny dyżuru w tygodniu.
 9. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, , nowy numer dwumiesięcznika ewangelizacyjnego: „Trwajcie w Miłości”, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.

 

            Ks. proboszcz Janusz Molewski