Ogłoszenia Duszpasterskie 14.01.2024

II NIEDZIELA  ZWYKŁA 
 
 1. Dzisiaj:
 • Podczas Mszy św. o godz. 12:30 gościmy chór katedralny. Po Mszy św. koncert kolędowy.
 • Po Mszach św. zbiórka do puszek na archidiecezjalne Radio Emaus
 1. Spotkanie dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Włoch w długi weekend majowy, w poniedziałek o godz. 18.00 w domu katechetycznym. (Spotkanie dotyczy drugiej wpłaty i oddania dokumentów).
 2. Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan od czwartku, 18 stycznia.
 3. Przyszła niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Podczas Mszy św. świadectwo p. Adriana Pakuły na temat: „Oddania 33”, oddanie Jezusowi przez Niepokalane Serce Maryi.
 4. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Ofiary składane podczas Mszy św. na tace są przeznaczone na ogrzewanie kościoła, domu katechetycznego i inwestycje parafialne.
 5. W styczniu, z racji kolędy nie ma Mszy św. wieczornych od poniedziałku do piątku.
 6. Biuro parafialne w styczniu z racji kolędy jest czynne tylko we wtorki i środy od godz. 8:00 do 10:00 lub po telefonicznym umówieniu z księdzem.  
 7. Parafia organizuje warsztaty zimowe dla dzieci szkoły podstawowej w I tygodniu ferii, od 12 do 16 lutego. Zapisy dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:00 w zakrystii. Koszt od dziecka 350 zł. (W programie: pobyt w nadleśnictwie Babki, kręgle, spektakl w Teatrze Muzycznym, zajęcia w Centrum Edukacji, Kino.                       Dzieci otrzymają drugie śniadanie i obiad). Wpłata przy zapisie.
 8. Parafialna zabawa karnawałową w sali bankietowej Victoria w sobotę, 27 stycznia o godz. 19:00. Koszt od osoby 200 zł. Zapisy w zakrystii.
 9. Duszpasterstwo młodzieży organizuje wyjazd do Włoch w dniach od 29.06. do 06.07. 2024 Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
 10. Od stycznia w naszym domu katechetycznym odbywają się cotygodniowe spotkania Anonimowych Alkoholików w każdy poniedziałek od godz. 19:00 do 21:00.
 11. Plan kolędy na najbliższy tydzień: (…)
 12. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny, Trwajcie w miłości, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.
 13. Odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Zofia Sicińska, mieszkała przy ul. Orląt. Jej pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 10.00 Msza św. i pogrzeb na naszym cmentarzu,

            Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

                                                                                                                                                                                                                     Ks. proboszcz Janusz Molewski