Ogłoszenia Duszpasterskie 09.07.2023

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii brata Kamila ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego. Po Mszach św. możliwość wsparcia domu formacyjnego braci w Puszczykowie.
  2. Msze św. niedzielne w lipcu i sierpniu o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.
  3. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do środy codziennie po rannej Mszy św. o godzinie 7.00 (t.j.7:30 – 8:00) i wieczornej Mszy św. o godzinie 18.00(t.j.18:45 – 19:15).
  4. Nabożeństwo fatimskie w czwartek, 13 lipca w łączności ze Mszą św. wieczorną o godz. 20:00. Po Mszy św. różaniec i procesja z figurką M. Bożej na zewnątrz kościoła. Przewodniczyć będzie ks. Waldemar Babicz. Zapraszamy harcerzy i skautów w mundurach do asysty i pochodni.
  5. Franciszkański Czwartek. Wyjazd dzieci autokarem za miasto. Zbiórka przy kościele o godz. 9:30. Powrót o godz. 15:30. W najbliższy czwartek dzieci zwiedzą Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Lusowie i spędzą czas nad jeziorem w Lusowie. Zapisy w zakrystii. Koszt 10 zł. Dzieci otrzymają posiłek.
  6. Zachęcamy do zwiedzania w kościele wystawy poświęconej św. Janowi Pawłowi II. U początku wystawy drugi numer Trwajcie w Miłości z artykułem o fenomenie polskiego papieża.
  7. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy każdego z Was chociaż na małą chwilę raz w tygodniu.
  8. Prasa katolicka pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, Trwajcie w Miłości, Misyjne Drogi, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.
  9. Wszystkim przezywającym urlopy, dzieciom i młodzieży życzymy dobrych wakacji. Pamiętajcie o niedzielnej Mszy św.
  10. W przyszłą niedzielę w naszym kosciele odprawi mdsze św.i wygłosi kazanie ks. Sławomir Kostrzewa, wikariusz ze Swarzędza.

 

 Ks. proboszcz Janusz Molewski