Ogłoszenia Duszpasterskie 07.08.2022r

 

 1. Autokarowa pielgrzymka do Warszawy i Niepokalanowa w poniedziałek. Wyjazd o godz. 6:00 sprzed kościoła. Powrót około 22:00.
 2. Nowenny:
  – do  św. Antoniego we wtorek w łączności ze Mszą św. o godz. 18:00.
  – do MB Nieustającej Pomocy w środę w łączności ze Mszą św. o godz. 18:00.
  Prośby i podziękowania można składać do skarbony w filarze od strony bocznego wejścia
 1. Franciszkański Czwartek. Wyjazd autokarem dla dzieci do Lusowa. W programie pobyt nad jeziorem. Dzieci otrzymają posiłek. Koszt 15 zł. Zapisy w zakrystii.
 2. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek po wieczornej Mszy św. w kościele
 3. Msze św. niedzielne w okresie wakacyjnym są o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.
 4. Biuro parafialne jest czynne codziennie od poniedziałku do czwartku bezpośrednio po Mszach św. rannej i wieczornej. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie czynne w poniedziałek (pielgrzymka do Warszawy).
 5. W przyszłą niedzielę, 14 sierpnia podczas Mszy św. o godz. 11:00 uroczyste dziękczynienie naszej parafii za tegoroczne zbiory. Zapraszamy rolników, ogrodników i działkowiczów.
 6. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Msza św. wieczorna i nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Po różańcu procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Zapraszamy harcerzy do uczestnictwa i niesienia pochodni podczas procesji
 7. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zachęcamy rodziny do podjęcia jednej godziny dyżuru w tygodniu Kontakt w zakrystii.
 8. Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik dla dzieci.
 9. Odszeli do wieczności:
  śp. Jarosław Pitoń, mieszkał przy ul. Łysogórskiej. Jego pogrzeb odbędzie się we wtorek. Msza św. o godzinie 14.00 w naszym kościele i pogrzeb na naszym cmentarzu.
  śp. Roman Mieszkowski, mieszkał przy ul. Dęblińskiej. Jego pogrzeb odbędzie się w środę. Msza św. o godzinie 12.00 w naszym kościele i pogrzeb na naszym cmentarzu.

  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


  Ks. proboszcz Janusz Molewski