Ogłoszenia Duszpasterskie 07.07.2024

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

1.    Dziękujemy nauczycielom i wychowawcom za zorganizowanie półkolonii dla dzieci naszej parafii. Wzięło w nich udział 53 dzieci.

2.   Franciszkański Czwartek. Wyjazd dzieci autokarem za miasto w najbliższy czwartek o godz. 9:00. Powrót o godz. 15:00. Dzieci otrzymają posiłek.           Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. (Prosimy o zabranie strojów kąpielowych).

3.  Trwa Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, nasza parafia będzie kościołem stacyjnym duchowej Poznańskiej
Pielgrzymki. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w piątek 12 lipca na mszę św. o godz. 18:00. Pamiętajmy o pątnikach w naszych modlitwach.

4. Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 18:45 w kościele.

5.    Nabożeństwo fatimskie w sobotę w łączności ze Mszą św. o godz. 18:00. Różaniec fatimski o godz. 17:30.                                                                                      Po Mszy św. procesja z figurką M. Bożej wokół kościoła. Zapraszamy do asysty w procesji skautów i harcerzy.

6. Msze św. niedzielne w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00.

Biuro parafialne w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) jest czynne od poniedziałku do czwartku codziennie bezpośrednio po rannej i wieczornej Mszy św.

8. Po Mszach św. w zakrystii można nabywać kubki i płócienne torby z logo naszej parafii. Wspieramy wakacyjny wypoczynek dzieci
(Franciszkańskie czwartki).

9.    Parafia organizuje 4 dniowy wyjazd – pielgrzymkę do Barda Śląskiego, Wambierzyc, Pragi, Skalnego Miasta i Świdnicy w dniach od 25 – 28 września br. (środa-sobota). Bliższe informacje i zapisy w zakrystii. Koszt 1200 zł + wstępy ( 300 zł.).

10.  Prasa katolicka do nabycia pod chórem kościoła.

                                                                                                                                                                                                                                                                                    Ks. proboszcz Janusz Molewski