Ogłoszenia Duszpasterskie 02.07.2023

 1. Msze św. niedzielne w okresie wakacyjnym – lipiec i sierpień – są o godz. 7:30, 9:30, 11:00 i 20:00
 2. Biuro parafialne w lipcu i sierpniu jest czynne od poniedziałku do środy codziennie po Mszy św. o godz. 7:00 i 18:00 lub po umówieniu z księdzem.
 3. Franciszkański Czwartek. Wyjazd autokarowy dzieci za miasto. Zbiórka przy kościele o godz. 9:00. Powrót o godz. 15:00. W najbliższy czwartek dzieci zwiedzą „Pola lednickie pod rybą” i spędzą czas nad jeziorem w Pobiedziskach. Zapisy w zakrystii. Koszt 10 zł. Ilość miejsc podyktowana miejscami w autokarze.
 4. I czwartek miesiąca. Msza św. wieczorna w intencji koordynatorów i osób adorujących w Kaplicy Wieczystej Adoracji. Po Mszy Godzina Święta i spowiedź ( 18:30 do 19:30).
 5. I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 8:00 (trasa ks. proboszcza). Spowiedź od godz. 16:30 do 18:00. Spowiedź św. jest także codziennie pół godziny przed Mszą św. ranną i wieczorną.
 6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii brata Kamila ze Zgromadzenia Braci Serca Jezusowego. Podzieli się z nami charyzmatem swojego zgromadzenia. Po Mszach św. będzie możliwość złożenia ofary na pomoc w utrzymaniu domu formacyjnego braci w Puszczykowie.
 7. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę w Bieszczady we wrześniu (25 – 29.09) są proszone o odbiór kwestionariusza i oddanie go z I ratą (450 zł).
 8. Zachęcamy do zwiedzania w kościele wystawy poświęconej św. Janowi Pawłowi II.
 9. Osobom zaangażowanym w Wieczysty Różaniec przypominamy o 4 dniu miesiąca przypadającym we wtorek.
 10. Kaplica Wieczystej Adoracji jest czynna 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy każdego z Was chociaż na małą chwilę raz w tygodniu.
 11. Prasa katolicka pod chórem kościoła: Przewodnik  Katolicki, Gość Niedzielny, Trwajcie w Miłości, Misyjne Drogi, Mały Gość Niedzielny i Mały Przewodnik Katolicki.
 12. Wszystkim przezywającym wakacje i urlopy życzymy dobrego Bożego i bezpiecznego wypoczynku. Nie zapominajcie Mszy św. niedzielnej.

                                                                                          

Ks. proboszcz Janusz Molewski